Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
King of ClonesRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0