Series
Ratings
46
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0