Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5