Movies
Ratings
391 Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0 Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 5.0 InterstellarRated ★ 5.0
 Gone GirlRated ★ 3.5 Gone GirlRated ★ 3.5
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
 Into the StormRated ★ 4.0 Into the StormRated ★ 4.0
 LucyRated ★ 5.0 LucyRated ★ 5.0
 UnstoppableRated ★ 3.5 UnstoppableRated ★ 3.5
 Steal My HeartRated ★ 3.0 Steal My HeartRated ★ 3.0
 Pay It ForwardRated ★ 5.0 Pay It ForwardRated ★ 5.0
 The Fourth KindRated ★ 5.0 The Fourth KindRated ★ 5.0
 Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0 Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
 The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0 The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
 DetachmentRated ★ 5.0 DetachmentRated ★ 5.0
 The ExperimentRated ★ 4.0 The ExperimentRated ★ 4.0
 The TownRated ★ 4.0 The TownRated ★ 4.0
 Ender's GameRated ★ 4.0 Ender's GameRated ★ 4.0
 Lone SurvivorRated ★ 5.0 Lone SurvivorRated ★ 5.0
 The FivesRated ★ 3.5 The FivesRated ★ 3.5
 ImmortalsRated ★ 3.5 ImmortalsRated ★ 3.5
 NoahRated ★ 5.0 NoahRated ★ 5.0