Titles you rated
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5