Movies
Ratings
527
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.0
RangoRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0