Titles you rated
American BeautyRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
LifeRated ★ 0.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 1.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0
PunchRated ★ 0.5
SurrogatesRated ★ 0.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The MachinistRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5