Movies
Ratings
700
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0