Titles you rated
UpRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0