Movies
Ratings
880
28 Years LaterRated ★ 0.5
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0