Movies
Ratings
149
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0