Series
Ratings
81
ChernobylRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The CrownRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0