Movies
Ratings
128
FluRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0