Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0