Titles you rated
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5