Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
HornsRated ★ 3.0