Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
EdenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The PactRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.0