Titles you rated
Padam PadamRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0