Movies
Ratings
219
Tough as IronRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.5
NextRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 2.5
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 1.0