Titles you rated
White ChicksRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.5
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
YouthRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 1.0