Titles you rated
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 인샬라, 모로코Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0