Titles you rated
RioRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0