Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 0.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 0.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5