Movies
Ratings
477
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.0- Plump RevolutionRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
CouplesRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0