Movies
Ratings
153
ChefRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5