Series
Ratings
14
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0- Izakaya BottakuriRated ★ 5.0
- Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0