Movies
Ratings
156
The MedallionRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0