Movies
Ratings
36
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0