Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0