Movies
Ratings
49
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 0.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Snow Is on the SeaRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5