Movies
Ratings
16
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5