Movies
Ratings
457
ExhumaRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
MRated ★ 2.0