Series
Ratings
741
Warm and CozyRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Iron Lady ChaRated ★ 2.0
Fabulous NeighborRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 2.5
Run, Jang MiRated ★ 4.0