Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0