Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0