Titles you rated
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
Death WishRated ★ 4.0
RommelRated ★ 5.0
Assault on Wall StreetRated ★ 5.0
Den of ThievesRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
T-34Rated ★ 5.0
WaterlooRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Mannequin Two: On the MoveRated ★ 5.0