Movies
Ratings
590
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
PawnRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5