Series
Ratings
78
The 8 ShowRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 2.0