Movies
Ratings
135- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
BuriedRated ★ 5.0
Pay the GhostRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
IncarnateRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 1.5
Saw VIRated ★ 5.0- Dark WebRated ★ 2.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5