Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.5
Divorced SinglesRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5