Titles you rated
The MasterRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The SquareRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0