Movies
Ratings
137
About TimeRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5