Titles you rated
The Three MusketeersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5