Movies
Ratings
1427
AnnihilationRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0