Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0