Movies
Ratings
138
Are You Scared?Rated ★ 2.5
Ju-on: The CurseRated ★ 1.5
Postman to HeavenRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
PossessedRated ★ 2.5
Samaritan GirlRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Our TownRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0