Series
Ratings
117
Reply 1988Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
Rascal SonsRated ★ 2.0
Steal HeartRated ★ 3.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 3.5- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 3.5- TerroirRated ★ 3.0
I Believe in LoveRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0
Bad FamilyRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Queen of AhyunRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5