Movies
Ratings
348
PhantomRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Love the Way You AreRated ★ 3.0
Oh! My GranRated ★ 3.0
DivaRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0