Movies
Ratings
26
August RushRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5