Titles you rated
The Life ListRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Team DarrylRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0